تور سافاری دبی - سفر در دهکده شبانه

تور سافاری در دبی یکی از محبوب‌ترین تورهای ماجراجویی در امارات متحده عربی است و همیشه جزو برنامه‌های سفر علاقه

توسط مدیر سایت در 15 تیر 1402

تور سافاری در دبی یکی از محبوب‌ترین تورهای ماجراجویی در امارات متحده عربی است و همیشه جزو برنامه‌های سفر علاقه‌مندان به سفرهای گردشگری ماجراجویانه به دبی است. این تور شامل تجربه‌ای فوق‌العاده در دهکده شبانه می‌باشد که به شما یادآور زیبایی و اسطوره‌ای بودن دبی در گذشته خواهد بود.

جاذبه‌های این تور شامل شناوری روی خاک، مراحل جذب گردشگر برای لذت بردن از برخی از فعالیت‌های ماجراجویی ماشینی و تجربه اسب یا رانندگی جیپ در صحرا شریف، شامل چاه ایرانی، شاخ‌شاخ درختان از جمله پالم، گونفا، عناب، چمن، چمن و خرمای بدر می‌باشد.

در این تور، افراد برای نخستین بار می‌توانند به مطالعه سبک زندگی مردمان قدیم دبی و روستاییان به صورت غول‌پیکر و جادویی در یک روستای قدیمی به نام دهکده شبانه بپردازند. دهکده شبانه با همه جاذبه‌هایش از جمله گاوداری، مراسم‌های موسیقی قدیمی، جشنواره‌های پنجه‌شیری، شاه میمون، اسب‌شیرینی و دیدنی‌های دیگر برای گردشگران شهر، به‌عنوان یک مرکز گردشگری محبوب و لذت‌بخش، در نظر گرفته می‌شود.

در کنار تجربه باطری‌شارژی در کوهستان، امکان ناک‌کردن دوچرخه در بیابان به خوبی به یادگار می‌ماند. با خوردن غذای محلی، چای گرم با برخی از عشایر قدیمی‌ترین نارگیل ها و سوغاتی‌های خاص محلی، تجربه زندگی شهری، جزئی از فرهنگ دبی، به بالاترین نقطه صعود می‌کند. تور سافاری دبی یک تجربه بی‌نظیر برای علاقه‌مندان به بازدید از جاذبه‌های توریستی ماجراجویی دبی می‌باشد."تور سافاری در دبی (سفر به صحرای دبی و اکتشافات مرتبط

تور سافاری در دبی به عنوان یکی از محبوب ترین مسافرت های گردشگری در جوامع بین المللی شناخته می شود. صحرا یکی از جاذبه های گردشگری بی نظیر در دبی است که با تور سافاری دبی، شما می توانید آن را بشناسید و از زیبایی های طبیعی آن لذت ببرید.

تور سافاری در دبی، به شما فرصتی برای اکتشاف صحرای دبی و جذبه های گردشگری مرتبط با آن را می دهد. در این تور، شما می توانید از طبیعت به رنگ طلایی صحرا و فرهنگ و مردم شناور در آن بشناسید. غروب و طلوع آفتاب در صحرا به تجربه هایی است که توریست ها بسیار علاقه مند به تجربه آن هستند.

جزئیات تور سافاری در دبی ممکن است در هر توری متفاوت باشد، اما برخی از جذابیت هایی که معمولاً در این تورها شناخته و تجربه می شوند عبارتند از: تجربه رانندگی در صحرای دبی، تماشای نگهبانان صحرا، سوار کردن بر روی شتر و بلند کردن شتر، حضور در یکی از مخازن هنری یا حمایتگران قدیمی صحرا، سوار شدن بر روی جوجه های شتر، تجربه خوردن خوراکی های محلی، غذا خوردن و سوار شدن بر روی شهربازی های قبل وابسته به صحرا، تجربه شبی در صحرا با درخشش ستارگان و عضویت در رقص و شادی های گروهی صحرا.

علاوه بر این ها، توریست ها می توانند با حضور در هتل های لوکس یا رستوران هایی با منظره زیبای صحرا، تجربه های ماندگاری برای خود به دست آورند. چرا که با تمام این امکانات، از روز های شاد استفاده سفر به دبی را تجربه خواهید کرد."تور سافاری دبی (دبی، جنگل، حیوانات وحشی، رانندگی در بیابان، شب گذر در چادر

دبی یکی از مقاصد گردشگری مهم در خاورمیانه است که به دلیل زیبایی طبیعت، مناطق وحشی، فرهنگ و تاریخ غنی، هتل‌های لوکس و پیشرفته و بازارهای خرید معروف است. یکی از بخش‌های مهم گردشگری دبی، تورهای سافاری است که مخصوصاً برای آنانی که به دنبال تجربه‌ی بی‌نظیر و ماجراجویی هستند، بسیار جذاب است.

تور سافاری در دبی عمدتاً شامل جنگل، حیات وحش، رانندگی در بیابان و شب گذر در چادر است. با خودروهایی که دارای دهانه‌ی بزرگی هستند، زوار از بازی مهیج تعقیب خودروهای دیگر، شرکت در جستجوی تمام جانوران و دیدار با آنها، گرفتن عکس با خروس‌های وحشی و تغذیه‌ی پرندگان وحشی به خودروها شرکت می‌کنند.

یکی از مهمترین دلایلی که بسیاری از بازدیدکنندگان را به دبی سفر می‌دهد، بندر وحشی است که باعث شده است تا دیدار از زاغ‌های سیاه و سفید، خروس‌های وحشی، گورکن‌ها، لک‌های دو‌سر و همینگجن زیبا و بسیار دیگری، در تورهای سافاری در دبی محبوب باشد.

تجربه سافاری در دبی به همراه سفر در جنگل، رانندگی در بیابان و شب‌گذر در چادر، برای خیلی‌ها به یادماندنی خواهد بود. با دیدار از مناظر طبیعی وحشی و تجربه فرهنگ و رفتار وحشیانه‌ی حیات وحش، برای سفر به دبی بسیاری از مسافران بیشتر از یک سفر، تجربه‌ی زندگی است."تور سافاری دبی (سفر به صحرای دبی و دریاچه فیروزه

تور سافاری دبی، تجربه‌ای فوق‌العاده برای آن‌هایی است که به دنبال ماجراجویی و تجربه رانندگی در صحرای دبی هستند. این تور باعث می‌شود تا شما با صحرای دبی به طور کامل آشنا شوید و تجربه‌ای فوق‌العاده از زندگی در صحرا داشته باشید.

این تور با رانندگی در صحرای دبی آغاز می‌شود. در راه رفتن، شما به طبیعتی بسیار زیبا معرفی می‌شوید، از جمله دونباله‌ای از کوهستان‌های صحرایی، دویستون قدیمی، دریاچه شور و مناظر بکر و بیابان حرمت‌بخش صحرا. پس از آن، شما به محلی برای استراحت و عکس‌برداری دریافت می‌کنید.

سپس، شما به دریاچه فیروزه (Lake Fossil) می‌روید. این دریاچه با آب فسیلی خود، جایی است که محل قرنطینه به دلیل انسانیتشان در طول بیش از ۲۲۰۰ سال را آشکار می‌کند. شما می‌توانید در این دریاچه شنا، قایق سواری و یا عکاسی کنید. در نهایت، تور به یک مرکز محلی تفریحی می‌رسد که جایی است که شما می‌توانید از غذاهای محلی و ترشی‌های لذیذ لذت ببرید و به یک نمایش حرفه‌ای رقص صحرایی نیز شاهد باشید.تفریحی و ماجرایی در تور سافاری دبی

تور سافاری دبی یکی از بهترین تفریحاتی است که می‌توان در امارات دبی داشت. در این تور، با خودروهای چهارچرخ قدرتمند به مراتع و صحراهای اطراف شهر سفر می‌کنید و با شناور شدن در بین ماسه و باد درختان کوچک، تجربه بی نظیری را خواهید داشت. به علاوه، در این تور سفاری شما می‌توانید به حیات وحش محلی، شامل گرگ، شتر و کفتار های دیگر اعتلا کنید.

تور سافاری دبی شامل چند فعالیت اصلی هست. در ابتدا با خودروهای چهارچرخ و با کمک راننده ها به صحرا های در اطراف شهر رفته و سپس تجربه شناوری شناور بر روی ماسه را تجربه کرد. با رفت هر چه به کام در منطقه های بکر واقع در اطراف شهر، با دیدن طبیعت بکر و لمس اکتریویته های بکر و حتی تجربه خوابیدن در محیط های بکر، نتوان دست خالی تر از آن جا رفت.

در پایان از غروب خورشید بین ماسه های بادی عکس هایی جای خوبی برای گرفتن عکس بسیار زیبا در دم عصر هستند. پس اگر به دنبال تجربه یک سفر ماجرایی باشید، تور سافاری دبی بهترین گزینه برای شماست. همچنین باید توجه داشته باشید که در کنار تجربیات خود، در این تور سافاری شما فرشته هایی با چادر های بزرگ و نورپردازی زیبا را نیز خواهید دید که باید در زوایای خود گرفته شوند.بازدید از جاذبه های دهکده شبانه در سفری به دبی

سفر به دبی می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌های سفر باشد، زیرا در این شهر بسیاری از جاذبه‌های تفریحی، تاریخی و فرهنگی جذاب وجود دارد. دهکده شبانه نیز یکی از این جاذبه‌های فوق العاده در دبی است که مسافرانی را که سفر به دبی کرده‌اند، به خود جلب می‌کند.

دهکده شبانه در دبی چندین تفریحی را در خود جای داده و تجربه بازدید از اینجا برای علاقه‌مندان به ماجراجویی و هیجان، بسیار عالی می‌باشد. این دهکده شبانه شامل یک پارک تفریحی، چابکسواری، تخت شُر، جایزه برداری، رستوران ها و تعدادی از جاذبه‌های دیگر است که به خوبی توانسته است در ذهن و خاطره بسیاری از بازدیدکنندگان خود جایگاهی محکم داشته باشد.

یکی از مهمترین تجربه‌هایی که مسافر می‌تواند در این دهکده شبانه داشته باشد، بازدید از پارک تفریحی این مجموعه است. پارک تفریحی دهکده شبانه، بی‌شک یکی از بزرگترین پارک‌های تفریحی دبی است که با حضور در آن، فرد می‌تواند از بازی های جالب و هیجان‌انگیز، تفریحی و آموزشی لذت ببرد. این پارک شامل انواع بازی‌های سرگرم‌کننده و جذابی مانند کلید خوردن، مسابقه خودرو، بازی‌های تیراندازی، نمایشهای موسیقی و رقص، پرواز با بالنگرد و موارد دیگر است.

آخرین تجربه‌ای که می‌توان در دهکده شبانه کسب کرد، بازدید از جایزه برداری و مسابقات است. این مسابقات و جایزه برداری‌ از جمله رقابت هایی هستند که در دهکده شبانه هر شب برگزار می‌شوند و به بازی‌های مختلف اعم از اصلی، کمکی و کششی وابسته هستند. برای یافتن جایزه بزرگ، شرکت کنندگان باید با مهارت خود، چالش‌بازی‌های مختلف را به روشی که در نظر گرفته شده، پیشروی کنند.

در کل بازدید از دهکده شبانه دبی به توریست‌های علاقه‌مند به ماجراجویی و تفریح، پیشنهاد می‌شود که در بازدید خود از دبی، به این مجموعه نیز مراجعه کنند و از تجربه‌های جذاب و نوین که در آن به دست می‌آید، بهره‌مند شوند.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن